فروشگاه اینترنتی مرکادو مکانی برای پیدا کردن بهترین هاست، و هدف مرکادو ایجاد روشی برای ارتباط مستقیم و حذف واسطه ها بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان است و تعهد کاری ما بر تهیه بهترین کالاها از بهترین تولید کننده ها و برندهاست. و در این مکان ما کیفیت را بر کمیت کالاها ترجیج داده و همواره سعی در ایجاد امکاناتی برای خرید راحت تر مشتریان عزیز هستیم.

ما به این معتقدیم که ساختن زندگی به هیچ وجه محدود به زمان نبوده و نیست، در حالی که این اراده آهنین ما انسانهاست که یک زندگی زیبا را خلق و به آن رنگ و بو می بخشد و از این نظر داشتن زندگی زیبا حق همگان می باشد و ما در مرکادو با فراهم کردن بهترین ها سعی در زیباتر کردن زندگی زیبای شما را داریم.

کلمه مرکادو که آدرس اینترنتی فروشگاه نیز بر روی این نام راه اندازی گردیده، از ترکیب کلمات "مهر" و "کادو" تشکیل گشته ولی به دلیل اینکه تلفظ "مهرکادو" مقداری سخت بوده و ممکن است برای مراجعه مجدد مشتریان عزیز به فروشگاه در آینده ایجاد فراموشی کند حرف H از کلمه MEHR حذف گردید و دامنه اینترنتی فروشگاه به صورت Merkado ثبت گردید. همچنین تلفظ Merkado به زبان اسپانیایی به معنی بازار بوده و از این جهت نیز به فعالیت اصلی این سایت مرتبط می باشد. و به این صورت بود که Merkado متولد و شروع به فعالیت کرد.


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

اطلاع از جدید‌ترین محصولات، تخفیف‌ها و پیشنهاد‌های ویژه:

مقایسه 0